Friday, May 02, 2014

By God's grace, Questions Raised by Dr. Ashish Manohar Urkude, to save Human Civilization (Hebrew)

על ידי חסדו של אלוהים , שאלות שהועלו על ידי ד"ר Ashish Manohar Urkude , כדי להציל את התרבות אנושית :+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +על ידי חסדו של אלוהים , שאלות שהועלו על ידי ד"ר Ashish Manohar Urkude , מאז 2004 , (כפי שמעט מאוד מעלות שאלות על רווחת כל ) , לפעמיםבהזמנה מהבנק עולמי (WB ) , UNO / אונסק"ו ,ופורום הכלכלי העולמי ( WEF ) עד כה להצלת תרבות אנושית :
+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +שאלה ה 0 :כב ' יקר . מר באן קי מון , ואת ד"ר ג'ים יונג קים,ברכות חמות.
חינוך לילדים ולMDG הולך יד ביד .
אנא הרשה לי להיות כנה בשאלה זו.
חינוך הילדים דורש תומכי האקטיביזםואפשר לעשות את זה עם העזרה של עמותות, SHO של , הממשלהוארגונים לא ממשלתיים אחריםואנשי מוטיבציה כנים וטכנולוגיה ונהליםומערכות לתמיכה . זה למעשה המנוסה שלנוש,הילדים הקטנים להגר עם ההורים שלהם, בעוד משמרות העבודה שלהם לערים אחרות , במקרים רבים בהודו ובבנגלדש , אם אתה לוקח אתמקרה של מיליוני עובדי בנייןועמל מזדמן.
אתה לא מרגיש שזההעבודה של מכונות ממשלה כדי לעקוב אחר ולספק מערכת חינוךוהליך לילדים אלה, אם כי, את העבודה שלה מעבר 10 בבוקר עד 5 בערב לשעות עבודה ?
מדוע לא יכלוהטכנולוגיה והנהליםשפותחו עבור פעילויות אלה ?
למה זה לא יכול להיעשות בלוחות זמנים של 10 שנים או 25 שנים ?
תאמין לי, אם זה לא נעשה במועדים , בשנת 2100 נדונונו את אותם דברים.
לפיכך , אתה לא מרגיש UNOוWB צריך להיות סמכות רגולטורית של העולם על ידי החברה כדי להשיג אותו ?
מקווה לכלול שלב זהבדיון שלך , בבקשה, גם אם נדרש , בכנות, אני יכול להיות חלק ממנה.
תודה ו בברכה .
עבדכם נאמן,
ד"ר Ashish Manohar Urkude , ( ניהול ד דוקטורט ) , הודו
+ + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + + +
1 . אנחנו יכולים לדבר על אחריות חברתית , עד כמה שאנחנו יכולים, אבל "מישאחראים ( ? ) "לתנאי דרך רעים, שאינם עובדים של המנגנון הממשלתי ובמקרים מסוימים , חברות ביטוח כמו ביטוח החיים אביבה מאיימות לאסוף פרמיה מלקוחותיו , חשמל לא נמצא שם , אבל את חשבונות שלהםבכל חודש , טלפון אינו מתפקד היטב, אך חשבונות נמצאים שם בכל חודש , פרויקטי כבישים ותשתיות אחרות רבים נותרים ללא השלמה , אם אדם פשוט הולך לבית משפט / משפטי השופט נראה לי שהופעל על ידי אנשים יד או חברות , וכו '... זה לא קורה רק בהודו אלא גם אנחנו ראינו במקום אחר. מה יכול להיות הפתרון ? מי צריך להיות אחראי ? מה יהיהתפקידו של הבנק העולמי כדי לתקן מערכת זו במדינות רבות כל כך? איך UNO , WB יכול לתקן את הבעיה של מתן דין וחשבון זה?
2 . שמענו ישיבהבמשרד שלהם כמה אנשים יכולים להגיד במקרים מסוימים,ש( עם שם מדויק וכתובת) עשה ציד בלתי חוקי , כי באזור מסוים או שעשה גניבהבאזור מסוים. זוהי עובדה ידועה בעולם , על ידי החברה , בתחומים רבים בג'ונגל . עכשיו , בחביבות להודיע ​​לנו , את הסיבה המדויקת למה זה לא יכול להיפסק , אםמערכת מודיעין טובה כזה יהיה זמינה , מצלמות זמינות, ו.... מי מספק את הפרצות במערכתלציידים ? אתה לא חושב שזה נראה חשוד אם מישהו אומר ציד בלתי חוקי לא ניתן להפסיק ? ד"ר ג'יין , אני מקווה שתיגע שלב זה , בבקשה.
3 . זה נצפה כי בעת הרחבת כבישים,העציםשנמצאים בדרך יכולים להיות מושרשואז יכול להיות מחדש מושרשבמקום אחר , ניתן לעשות זאת , עלולה להיות בפעמים בלילה, אבל לא קורה ב הודו. זה היה מקובלבמקומות אחרים בעולם. מקווה שאתה מסכים כי , לא יהיה חוסר איזון בטבע , אם זה לא נעשה . אנחנו כבר ציינו כי , היא גם עוררה מעשי שחיתות בהודו , ולכן, הייתי רוצה לשאול , האם נגע לנקודה זו בספר שלך ?
4 . רבים שלזרעי מרפא הנדירים , שיחים , פירות, פרחים, שורשים, עצים, ... , וכו ' זמינים בהרי ההימלאיה. על שמו של צמחים / איורוודי התרופות העליון MNC לקנות שיחים מרפא כגוןבעלות זניחה כאן, שראינו,והם מוכרים את התרופות שלהם במחירים גבוהים פי מיליוןבשוק העולמי. אתה יכול בבקשה להעריך את העלות וערך של זה עד היום של דיון זהולהעיר על זה ?
5 . אנחנו בהודו מאמינים שכן מיליוני שניםשהידע , כי הוא הכרחי כדי לשרוד חייב להיות זמין ללא תשלום לכולם , אחרת , איך היינו שורד ? זה זמן , אנחנו עושים את כל הידע הדרוש ואותנטי ונתונים אותנטיים זמינים ללא עלות, פטנטים וזכויות יוצרים חופשיים חופשיים, וזה בחינם לכל , והוא זמיןלכל נקודה על פני הגלובוס ומעבר לו. מקווה שהנקודות הללו יידונו בדיון חשוב זה.
6 . אני חושב , זה לא בעיה של וייטנאם בלבד. אפילו ארה"ב לא הצליחה למצואמועמד לנשיאות נשים יותר טוב,בהיסטוריה שלהם. זו בעיה אוניברסלית . כנראה פוליטיקה ופסיקה עדיין לאעבודה נקייה, בהיסטוריה האנושית. עם זאת, להיות מדינה קטנה יחסית וייטנאמי יכול למצואפתרון טוב יותר על פני יותר תרומת נשים כלפי האומה דרכו של הפרלמנט . זה יכול להתחילממקומי אותאגיד אוספורט אוהנהגה מוסדית חינוךוהמועמד יכול לטפח לרמה של הנהגה לאומית. אנחנו כבר ניסינו את זה בהודו, והיו לנונשים נשיא, ראש הממשלה , מושלי המחוזות ואוליהאישה החזקה ביותר לראש הממשלה עד כה , תוך שימוש בשיטה זו. הגב ' אינדירה גנדי טופח בדרך זו על ידי אביהוהשוחרים טובים , שכן אותה מכסה המנוע ילד , כולל Hon . מ ק גנדי ( מהטמה גנדי -ji ) . מקווה שנקודה זו עשויה להיות נדונה בדיון כל כך חשוב זה.
7 .ביישוב שלנו, אנחנו מבזבזים מזון ' אפס ' . הסיבה לכך הוא רבים בצעו את המושג שנקרא צריכת מזון יומית מוגבלת. עם זאת , זה כבר ציין שזה חמישהכוכבים ומעלה מי שיבזבזו יותר אוכל. מה ניתן לעשות ? תצפית נוספת היא בזבוז של מזון תוך שהם מאוחסנים , אפילו 1 % מ100 מיליון טון הופכים 1 מ'טונות של פסולת , אם ייקחו מקרה של הודו. אתה לא מרגיש בפעולה מיידית נדרשת על זה ? מה יכול להיותהתפקיד שונה שלהבנק העולמי בעתיד, כאשר זה מגיע לכל הפעילויות הללו ?
8 . היו לנו חם דיון והניתוח SWOT לאחרונה ומצאנו שהעולם הזה הוא לא מוכן , כרגע לדמוקרטיה ושקיפות ופתיחות ישירות , אם כי כולנו בני הנוער ברחבי העולם בכל המדינות דורשים את זה . מה הן הדעות שלך על אלה? מה יכול להיותהתהליך כדי להשיג את זה?
9 . המחשבה הראשונה שהועלתה על ידי נשים כאן בהודו היא, האם נשים מקבלים אותה עמדתו שכר / משכורת או לא ? נקודה נוספת הואשהם עשו חלק מהחלטה או לא ? מה הם בריאות, בטיחות , והטבות אחרות לטווח קצר וארוךומתקנים שהם מקבלים ?
10. למה נשים הן פחות פעילים בפוליטיקה ברחבי העולם ? למה אפילו ארה"ב לא הצליחה למצואמועמד לנשיאות טוב עד כה ? למה לא יכולה להיות פוליטיקה, שלטון, שלטון של מדינות להתבצע נקי מספיק , ברחבי העולם, כדי להתאים לשני המינים ? אם זה קורה אז רק תרבות אנושית יכולה לשרוד ב / מיליונים שנים , אחרת , שחיתות , איכות הסביבה ובעיות אחרות יחסלו אותועליי אדמות. מקווה ששאלה זו תידוןבדיון שלך.
11. אם פער בין המינים צריך להיות מופחת זה חייב להיות מופחתבפוליטיקה וממשל של כל מדינה. אחרת, כולל צמיחה , בריאותלכל ילד , חינוך לכל , תשתית טובה יותר , רצון חופשי,והתקדמות אנושית, יהיו רק מונחים המשמשים בשפת אוטופי לכלכלה . מקווה , שכולכם מסכימים בנושא זה ולא יהיה לי דיון על זה,בכל הדיון החשוב שלך.
12 . יש לי את אותה שאלהששאלתיבשוויון בין המינים , למה לא יכל למצוא ארה"בנשיא אישה עד כה ? השאלה השנייה שלי היא , האם זה אפשרישאנו עושיםבמדיניות חוץ משותפת ל100 שניםלכל המדינות ש, לא תהיה שום מלחמה ותדברנה על התפתחות של העולם הזהבכל החזיתות ,ואנו פוגשים את MDG . האם ניתן לשנות את מדיניות חוץ של ארה"ב או מדינות וטו כוח וכלמדינות החברות באומות המאוחדות ,לזה לא מלחמה , ועד בכלל , התקדמות בלבד ? נא להציע / מדריך.
13 . מקווה שהגיוון הזהבפיתוח הוא גם התמודדות עם צמיחה כוללת ומעדיף כל האזורים באירואסיה ? הסיבה להעלות שאלה זו עשויה להיות אחרי כמה עשרות שנים לאחר מכן נדונונו , פיתחנו , בפיתוחובאזורים שפותחו באירואסיה למרות המשאבים הטבעיים המבורכים מה שנקרא. מקווה שאתה מבין את העיקרותוסיף את הנקודה הזובדיון החשוב כל כך שלך.
14 . זה נצפה כי יש כמה אוניברסיטאות יותר השפעה מאשר לאחרים על פיתוח גלובלי , אם כי, בכל אוניברסיטה מתעלפת מיליוני בוגריםבמרוצת זמן . יכול יש לנו תכנית שבה כל אוניברסיטה יכולה (למעשה צריכה ) לתרום תרומה ? זה ישפר את איכותם של בוגרים ברחבי העולם , ולכן על שאלה זו. אחרת, עבור מיליונים סיום שנים יהיו שם , מיליארדים יסיימו אבל , ללא כל הבדל, ערךוהשפעה עלההתפתחות הגלובלית על פני האדמה משמעותי, ובחזיתות נוספות , במיוחד הרחבת תרבות אנושית על ירח, מאדיםומעבר לו.
15 . להגיעלכל כפר תמיד היה אתגר, באופן דומה , תחבורה בכל אם תנאים היו מאז ומתמידאתגר למין אנושי. האם אתה חושב , כי בעשור הקרוב , שנהיה מסוגל להתגבר על שתי הבעיות האלה בכל המדינות ? הסיבה להעלות שאלה זו , אנשים רבים חשים טכנולוגיה מתפתחת בקצב מהיר יותר מאשר בעצם זה יכול להיות מיושםומשמש בחיי היומיום .
16 . נראה הסתברות לאקלים היפוך להיות אפסי , ולכן השינוי יהיהקבוע היחידה בעסקים בעתיד. לפיכך, השאלה שלי היא , איך היית בנק עולמי לפתח המדיניות שלה לעסקים ברי קיימא, עם מדינות שונות ? כמו כן, איך יהיה הבנק עולמי להגיעלעסקים קטנים ובינוניים שלוחברות מיקרו , ולעזור להם לקיים ? מחשבים ואינטרנט עדיין אינם נגישים להם, כמו גם שאין להם עובדים שיכולים לפעול מחשבים או שהם לא יכולים להרשות לעצמו את זה, אני ראיתי את זהבביקורים האחרוניםלעסקים קטנים ובינוניים ולעסקים של אגרו קטנים בכפרים מרוחקים בהודו , ומכאן , את השאלה הזאת.
17 . מזל טובלממשלת הודו לצמצוםההפסדים במהלך ולפניPhailin ציקלון. עם זאת, כאשר אנשים צפו את התוצאות, הם מצאו שלאנשים אין מה להישאר ולא יכלו לחזור אחורה, כמו שאין להם מקלט ומכונות חיים. לפיכך, השאלה שלי היא , מהו המהלך העתידי של פעולה לאנשים האלה ציקלון מושפעים? כמו כן , ראינובUttarakhand שיש אנשים שאינם מוכנים לחזור ולהישאר שוב בגבעות. האם יש תכנית של ממשלת הודו והבנק העולמי כדי להפחית פסיכוזה הפחד הזה בקרב אנשים שנפגעו ? כמו כן, הגיע זמן שאנו חייבים לתכנן ללא מתגוררים אזורים בהודו , שבו , אנחנו חושבים שיש סיכוי / s אסון הקיצונית , זה מה שהתחלתי להרגיש . גם זה יהיה גם דואג לאקולוגיה, לשעבר . מנגרובים יהיו מוגנים ליד הים; והגבעות והיערות יהיו מוגניםבהרי ההימלאיה, ובכך להקטין את ההשפעה של אסונות עתידיים של . האם אתה מסכיםלזה, בבקשה?18 .בהודו מכבדים את אמא שלנו, כמו אלת . למעשה, אנו מטפלים בהורים שלנו, כמו גורו / המורה / המאמן / מנטור הראשון שלנו בכל דבר למעשה . במשפחה משותפת שאנו מכבדים את כל הזקנים . אנו מערבים את כל , כוללים אמו , אשתו , אחותו , בנותיו , ואפילו סבתות, בכל החלטה חשובה, שאנו לוקחים בבית. אם אותו דבר קורה בכל מקום כולל בתים , משרדים, ממשלה , במקומות ציבוריים , עם כל האתיקה והערכים , מקווה שאלימות נגד נשים תיעלם. מקווה , לכולנו יש דעות דומות . האם אתה מסכים על זה ?
19 . השאלה הראשונה שלי היא , יכולהבנק העולמי לקחת את העבודה של רכבתמאמנים של מדינות שונות,שעוזרים לבני נוער כדי להפעיל את העסק , כך שיותר ממיליון יזמות הנוער להתחיל בפרק הזמן של 5 שנים הקרובות? השאלה השנייה שלי היא , יכולהבנק העולמי לסייע באופן יזום ממשלות ברחבי העולם כדי לצמצם את ההליכים ממושכים כדי להפעיל את העסק במדינות שונות / המתאימות ? שאלה זו היא ברורה במקרה שיש לנו כדי לייצר יותר מכמה מיליוני משרות / שנה,בעשור הקרוב. שאלה זו יש גם חשיבותהכפתרון לכך גם להגביר את רוח חטיבת נוער ממדינות שונות כדי סיכון ליזמות .
20 . אנחנו שטיפה החוצה את כל הווירוסים וחיידקיםממאורותיהם, עם חומרים כימיים , התחממות כדור הארץ , על ידי כריתת יערותועל ידי הפולשני החלל שלהם. אז איך נגדיר , השפעה על מדדי בריאות שאנחנו לוקחים היום? גם תהיה לוהשפעה על MDG שלנו בנושא בריאות.21 . האם אנו שטיפה / דוחפים את הווירוסים וחיידקים מחוץ לקן שלהםומזמיניםלתחום האנושי שלנו ? אותו דבר קרה בהודו עם נמרים , ולכן, השאלה המתבקשת הזה.
22 . ברור צריכה כל מדינה והמדינה לקחת MDG ברצינות להשגת מטרה זו . האם אתה מרגיש שזה לא קורה ? נקודה נוספת הוא האם אתה מרגיש אותו הדבר , כי MDG קשור יותר להמוניםמהכיתות ? הסיבה לשאול את שתי השאלות האלה היא , ערוצי חדשות בטלוויזיה רבים טוענים כי בעיות בריאות של המונים לא נלקחות ברצינות , אבל בעיה בריאותית של כיתות נלקחה ברצינות , על ידי כל הממשלות ברחבי העולם, הפרט לדופק פוליו חיסון ב הודו. לפיכך, השאלה האחרונה שלי הן, האם אנחנו לא מנסים כולל צמיחהובריאות לכל , אז איך זה להגיע לרמת שורש דשא ? מהדעתו של הבנק עולמיבכל הנושא הזה?
23 . בני נוער ברחבי העולם מבעבעים ללכת ליזמות / תעסוקה עצמית או אפילולעבודה. עם זאת , זה הופך קשה עבור אנשים מסוימים כדי להתחיל עסק בשל פורמליים כל כך הרבה שהם צריכים להשלים . לפיכך, עבודה עצמית עומדים ביחס ישר לדור תעסוקה. אם עבודות לא נוצרו אז , איך יכול דור החדש היית מקבל את העבודה? אז השאלה הראשונה שלי היא יכולה WB ממשלות עזרה כדי להפחית את התהליך הזה של הפעלת עסק ? חשש נוסף הוא , שאנחנו צריכים שוב כדי לאזן את הכלכלות מבוססות משאבי אנושוטכנולוגיות מבוססות כלכלות , אז רק שזה יהיה אפשרי. לפיכך, השאלה הבאה היא יכולWB לעזור לממשלות בתכנון מודלים עסקייםוניהול חברתי כלכליים כזה? הזמן הולך ואוזל מהר יותר. אנחנו צריכים לפעול במהירות.
24 . מזל טוב לאמריקה הלטיניתלמעמד ביניים גודל בעבר את העניים. הישג גדול בפני עצמו. השאלה שלי הן, האם ממשלות מבינות את ערכם ? האםהממשלות שהופך אותם חלק משירותים ציבוריים ? האם תצוגה שלמשפחה מהמעמד בינוני נלקחת ברצינות על ידי כל ממשלה? אם לא אז , איך יכול אנשי הממשלה יפתרו את הבעיות ? זה לא מודל PPPשיפתור את הבעיה , אבל , זההקהילה המקומית להיות חלק מהפתרון ואז זה יכול לפתור את הבעיה היא מה שהתחלתי להרגיש . לכן, שותפות הפרטית הציבורית + תרומה של הציבור ללא חת, הגיוני והחכם הנפוץ המקומי שלהאזור שבו העבודה בתהליך של הפרויקט עומדת על יכולה לפתור את הבעיות . למעשה,האזרחים המקומיים עשויים להיות חלק מהפרויקט מאז הקמתה בלבד, זה מה שאני מרגיש.
25 . טלפון סלולרי, רדיו, טלוויזיה,וכל טכנולוגיית המידע והתקשורת הוא המהיר ביותר להגיע ברמת שורש דשא. אם כך, מדועהרעיון של יעדי הפיתוח של המילניום ( MDG ) לא הגיע ברמת שורש דשא ברחבי העולם. איפה בדיוק UNO והארגונים שלה כמו WB ... אינם מצליחים להגיע לרמת שורש דשא ? אני כבר לבתי ספר MBA רבים ואפילו סטודנטים לתואר MBA אלה לא יודעים מה הם MDG , להשאיר לאחרים (כולל ממשלות שלא לוקחים ברצינות MDG ) בצד, ולכן, השאלה המתבקשת הזה. מקווההשאלה נלקחת באופן חיוביוUNOוWB ינסו לגלותפתרון חדשני על זה , כדי להפוך את MDG לקרות.
26 . מאז ארוך, צמיחה כלול הוא נוסו על ידי כל מדינה בתקציב השנתי שלהם , לעומת זאת, הם נכשלים שוב ושוב. יכולהבנק העולמי לפעולכרגולטור ? אחרת, גם לאחר 100 שנים תהיה לי מדברת עובדות בסיסיות אלהוהאנושות תעמוד בפני האתגר הגדול ביותר שלה באותו הזמן שנקרא רעב, חינוך ובריאות , כמו לכולם יש אותה המטרה , וזה עוני .
27 . למרות שאנחנו לא נגד כל אומה או כלכלה, עדיין , אנחנו מרגישים , למה כלכלות גדולות תמיד לשיםאת לחץ על משקים קטנים ? יכולהכלכלות קטנות להתבצע עצמאיותמהלחץ הזה ? יכולהכלכלה העולמית להתבצע דולר עצמאי? למה לא יכולה להיות 10 מטבעות מקובלות ברחבי העולם מאשר רק דולר ? השאלה היא ברורה כאשר BRICS יש לי יחד לאחרונה כדי ליצור קרטל שלהם.28 . נא לא אכפתלשאלה כזאת בסיסית. אני מקווה שהבנק העולמי הוא מאוד ברור עם מה הוא עוני ועל הגדרתה. הוא ציין כי סטטיסטיקאיםוממשלות לשחק עם העובדות והנתונים כדי להראות עוני הוא צמצום , ואילו אדם פשוט מציין לשים בסמוך , וכי הוא עוני גדל מיום ליום. מכאן , איך היית הבנק עולמי עובד בשיתוף עם כזה ממשלות ברחבי העולם ?29 . הודו עומדת בפני מונסון מורחב השנה. מאז, עברו 6 חודשים שיורדים גשם. לפיכך, האם אתה חושב, מרבית הקופות של כל העמיםבעתיד, עשוי להיות מוקדש לתשתיות לבנות ותחזוקה בלבד? הסיבה לכך ברורה , כבישים מקבל נשטפו , כבלי טלפון, צינורות מים , כבלי חשמל שנשבר , בתי חולים קיבלו נשטפו , מוסדות חינוך קיבלו נשטפו ... וכך , במקרה זה , איך יכול בנק עולמי לסייע למדינותומה הייתם להיות תפקידה ? האם WB opt עבור פרויקט הולך לפי בסיס פרויקט או שזה יהיה לעזורהעמים ולעבוד באופן יזום ?30 כיצד אנו יכולים לצמצם את הזמן בין הכלים הללו מתוכנניםוהזמן זה הוא למעשה מועברלמשתמשי הקצה ? כמו כן, מה הןשיטות העבודה הטובות ביותר בעולם , שהבנק עולמי חושב ליישם כדי לשפר את אספקת שירות זה ?ביום 31 ב. רבים ניסה למגר את העוני בהודו וברחבי העולם. הם נכשלו. לפיכך, כיצד אפשרי היא תכנית הפחתת העוני הזה ? כמו כן, מה הם הצעדים שאנובבנק עולמי נוקטים כדי למנוע כשלים כאלה שוב?32 . בעולם זה של אהבה עצמית , כלומר , דבר אחד שנשכח הוא נותן " ארגון שלי מוצריםושירותים שאני -Me- עצמי", ולא פרסום. בהרבה תסריטים הודיים הוא ציינו כי , " מה שיד ימין תורמת גםיד שמאל לא צריכה לבוא לדעת" . לפיכך,התרומות ונתינה ואפילו אחריות חברתית היא לא חלק גדולמהתקציבים הגדולים של יחידים וארגונים רבים. איןבעולם של חברה מסכים על העיקרון של "ככל שאתה נותן יותר, יחזור אליך ". זה אפילו לא חלק מחברות רבות עליונה Fortune מופיעים ברשימה, או אם יש להם , הם לוקחים יותר ממה שהם נותנים, זה בטוח. ואז , איך הייתם לעודד גופים אלהלנתינה ,לעזרה לאחרים,והרווחה של כל ? בטובך ..... בואו גם יודעים , מה יהיהתפקידו של הבנק עולמי בפעילויות אלה ? ... בטוב בואו גם לדעת אם יש לך נגע בנקודות אלו בספר שלך ?33 . מאז עשרות שנים , סלילת כבישים , אספקת חשמל, וההקמה של שירותים לכל משק בית הן חלק מהתקציב של כל שנה של כל מדינה , אבל , זה לא יכול להיות מושגת, גם עובדה . כך, על פי ממשלות הדברים האלה שלובים והם חשובים לא פחות. עכשיו , השאלה היא , יכולהבנק העולמי לקחת אחריות של שמירה על מסלול על תקציביםוסיוע למדינות כדי לשמור על שיא של כל דולר / טאקה / אגורה / רופי / כסף שהוצא על פעילויות אלה ? אם לא אז אחרי 2200 לספירה , כלומר לאחר 100 שנים , אותה שאלהואותו דיון הייתה מתקיימיםוהנכדים הגדולים שלי יהיו לשאול את אותה שאלה לחלקי הדלפק שלך. מקווה שאתה לא צוחק על שאלה זו. עם זאת , זה מציאות נוראה של חיינו,ומקווה שנוגע לנקודה זובך כל הדיון החשוב .34 . התקווה הזכות לחינוך היא ישימהלאנשים עניים בהודו. עצמה זו שאלה גדולה. עכשיו , קח אתמקרה בשידור חי, אם הממשלה בוחרת בני עניים שילמדו ,וההורים של הילדים האלה הם פועלים בניין , ולאחר מכן ? ההורים הולכים להגרלעבודה, גם לערים אחרות , לא? אז איך הם יכולים לשמור על מסלול עליו ? מכונות ממשלה יכולות לשמור על מסלול , אבל לא אנשים עניים יודעים קרוא וכתוב אלה. כמו כן, הורים לא יכולים לעזוב את ילדיהן מאחור .... יש מאות מקרים כאלה אני יודע .... וכך ילדים נותרים אנאלפבית וההורים נאלצים לבחור עבור עבודה על חינוכם של ילדים. לאט לאט, גם ילדים הפכו מרוויחים מקור להורים בהודו ובבנגלדש מדי. כמו כן, חינוךויוצא מהעוני הולך יד ביד בחלק זה של העולם. לכן, אני מאמין ש, מכונות הממשלה אמינה בכל רחבי הארץ בשיתוף עם האנשים מסכנים האלה , וטכנולוגיהלתמיכה, יכול רק להקל על עניים אלה ממעגל העוני. מקווה , תוכל לגעת בשלב זהבהרצאה שלך . תודה.

35 . תקווה , ואילוהייצור של תוצרת חקלאית בגדל,בתי האחסון יהיה גם בנו בו זמנית, כךשהעבודה הקשה אגררית / חקלאים לא מבוזבזותוהדגנים מגיעיםבמקומות הנכונים . מקווה שהנקודה הזו תהיה נגעהבדיון כל כך חשוב זה.
36 . האם הציביליזציה אנושית הולכת להילחם מלחמות במשך מיליוני שנים ? למה לא יכול הרגעת מצב באפריקה ? למה לא UNO והבנק העולמי יכולים להיות כל כך חזק שהם יכולים לשמור עלאנשים / ארגונים / מדינות וגופים אחרים שיש עניין מוקנהמפיתוחהאומה / האזור / העולם ? סליחה על שאלה ישירה , אבל ,היום הגיע לקרוא ילד בשמו , חכמה , קידמה והתפתחות של העולם הזה אחרים תהיה תקוע לנצח. מקווה שנוגע לנקודה זובדיון חשוב זה.37 . תקווה , באפריקה , ואילוהייצור של תוצרת חקלאית בגדל,בתי האחסון יהיה גם בנו בו זמנית, כךשהעבודה הקשה אגררית / חקלאים לא מבוזבזותוהדגנים מגיעיםבמקומות הנכונים . מקווה שהנקודה הזו תהיה נגעהבדיון כל כך חשוב זה.38 . האם קובעי מדיניותומיישם , איטיים יותר מאשר הנפילה הכלכלית למטה? אם זה כבר ניבא על ידי מדעניםוחוקריםשהשינה 2015 לספירה או 2022 לספירה , לא יהיה נפילה כלכלית למטה , אז למהקובעי המדיניותומיישם לא עובדים לאורך זמן על מנת להפוך את הכלכלות לעבור בצורה חלקה ? אתה לא מרגיש שיש משהו חשוד ? מקווה שנוגע לנקודה זו בדיון הזה.39 . רובשטחי יער בסין הוא מקבל נהרס בשל פעילות מתוכננתולא מתוכננת . אז איך יכול עיור זה יישאר בר קיימא, אם חוסר איזון בטבע מתרחש ? השאלה השנייה שלי היא , " האםהנוסחה של אדמת 33% חייבת לאכלס על ידי ג'ונגלים ישימים בכל פרויקטי עיור ' ?40 . מקווים ביטוח הבריאות האוניברסלית זאת על ידי תכנית לספירה 2030 תהיה מוצלחת כמו ' Pulse פוליו דרייב ' בהודו. לפיכך, השאלה שלי הן האם המטרות השבועיות הסופית שלהם המשיכובתכנית זו מרמת הכפר קטנה לכל רמות במדינה ? האם כלהצעדים והנהלים ולהגיע נעשו שקופיםוגלויים באתר האינטרנט של הבנק העולמי ?41. התברואה תקווה ומים יסופקולכל בני האדם בשנת 2050 הספירה לכן, הם יהיו חלק מתרבות אנושית אמיתיתוהם יטופלוכבני אדם. מקווה שיש לנו איזו תכנית קונקרטית לכך. אחרת, אני כבר התחלתי להאמין שילדי הנינים שלי יהיו לשאול את אותה השאלהלנשיא דאז של WB ו - SG של האו"ם . מקווה שהנקודה הזו תהיה נגעה על ידי תוכלו חברים נכבדיםומקבלי החלטות של גופי UNO ,בפגישה ברמה גבוהה כל כך החשובה הזה,ובהחלט להשאיר מורשת לדורות הבאים.42 . אלה הם דבריו שלאב זקן כמעט 100 שנים גדולות. "חלק מאי הוודאותבכלכלות כלכלה / עולם מיוצרים אחד. הם לא באים כתוצאה מעליות וירידות טבעיותבכלכלות " . לפיכך, השאלה הפשוטה שלי היא , אם אפילו ארה"ב, יוון, כמו כלכלות עשירות לא יכולה להתמודד עם חוסר ודאות זה כמו שצריך , איך אנחנו יכולים לצפותממדינות אפריקה העניות יכולות ? וכך , מההצעדים נוספים יש לנקוט זהירות, במקרים שלהם?43 . האם אנחנו יכולים לבנות חברות אפריקאיות גדולות ? האם האווירה המתאימהלזה? התחרות, נראיתהשלילית להיות מעל להפעלתפוזיטיביזם , ולכן, על שאלה זו.44 . האם קובעי מדיניותומיישם , איטיים יותר מאשר הנפילה הכלכלית למטה? אם זה כבר ניבא על ידי מדעניםוחוקריםשהשינה 2015 לספירה או 2022 לספירה , לא יהיה נפילה כלכלית למטה , אז למהקובעי המדיניותומיישם לא עובדים לאורך זמן על מנת להפוך את הכלכלות לעבור בצורה חלקה ? אתה לא מרגיש שיש משהו חשוד ? מקווה שנוגע לנקודה זו בדיון הזה.45 . מקווים ביטוח הבריאות האוניברסלית זאת על ידי תכנית לספירה -2030 תהיה מוצלחת כמו ' Pulse פוליו דרייב ' בהודו. לפיכך, השאלה שלי הן האם המטרות השבועיות הסופית שלהם המשיכובתכנית זו מרמת הכפר קטנה לכל רמות במדינה ? האם כלהצעדים והנהלים ולהגיע נעשו שקופיםוגלויים באתר האינטרנט של הבנק העולמי ?46 . אני כבר הגעתי למסקנה שאםהשחיתות נמשכת 100 יותר שנים , ולאחר מכן , נהרות יהיו מזוהמות, אז אדמות , אז באוויר, ולאחר מכן את המוחות והמוחין האנושיים , ובכך גרמתי למותם של תרבות אנושית . רובהנזק הסביבתי נעשה באמצעות שחיתות בלבד. אקס. כימיקלים נזרקו על ידי המפעליםבנהרות או אוקיינוסים ... האם אתה מסכים עם זה?47 . בני אדם דוחפים את הווירוסים וחיידקים שלנומהמאורה שלהם . אותו דבר קרה בהודו עם נמרים . נמרים יכולים להיעלם. עם זאת, אתה לא חושב , וירוסים וחיידקים יסיימו את התרבות האנושית , אם עוררו ? להיות חלק מוירוסי הסיבה התגלו שהם 6 מ' שנים קיימותבקומות אוקיינוסים, והם אולי נגרמו לה כלכימיים ומעשי זוועה אחרות על ידי החברה ,ולא יכולה להיהרס על ידי כל כימיקלים עכשיו ... זה לאהודעה ל התרבות האנושית, כדי שלא להפריע את הטבע יותר מדי? לפיכך, יהיה זה לא ישפיע על MDG במיוחדמטרות הבריאות?

48 . כיצד ניתן לעודד את אלה סופר עשירל" לתת יותר " ( כמו לכלדיון הבנק העולמי האחר) ? לכן, מה הוא / יהיהתפקידו שלהבנק העולמיבזה " נותן יותר ' תהליך לארגן כספי התרומה הנכבד שלהם? מקווה שאתה נוגעבנקודה הזו שלך כל הדיון החשוב .

49 . אנחנו לא נגד סופר עשיר , לעומת זאת, זה לא עובדה שרק אלה יכולים להיות סופר עשיר שיכול לנהל את כל בעלי העניין , הממשלהוגופים ממשלתיים שאינם וכמובןהאלמנטים השליליים בחברה ? האם נגע בנקודות האלה? גם אתה מסכים שלפעמים , שיתופי פעולה coercieve של אנשי סופר עשירים יכולה אפילו לקחת את האגרה של כלכלות " כמה מדינות ? איך זה יכול להיות לטפל ? מקווה שנוגע לנקודה זובדיון שלך בבקשה. מיליון מתים מרעב , מיליון לא מקבלים employeed , וכו ' , ומאזהמאה שאנחנו לא יכולים למצוא פתרון בעניין הזה , ומכאן , גם שאלה זו ניתן להעלות סופרלעשירה , כמו שזהאותו מקרה שבו ברומא / אדמה הוא שריפהו... המלכים אלה הם עסוקיםבצבירת עושר יותר ...


50 . מר וורן באפט , שנתרם על מיליארדים דולרים. מדוע לא יכולהבנק העולמי , ההשפעה, לארגן ולעודד אחרים סופר עשיר עבור ' נותן יותר / לתרום יותר ' ?51 . זכות לחינוך ( RTE ) היא מעשה / חוק ב135 מדינות עדיין אנחנו רואים הרבה בערות , איך מומחיות מפינלנד יכול לעזור ליישם את החינוך לכל ברמה עולמית. ( דיון עם שר החינוך של פינלנד ) .52 . בני אדם צריך לחלום לאוריינות 100 % , אחרת, בני האדם נודדים למאדים או ירח במאה 22nd יהיה להתקשר אלינו אלה חיים על פני כדור הארץ , כמו במירוץ אחורה בין בני האדם ..... אתה יכול לצחוק על זה , אבל , אם זה קורה אז , הם יצחקו עלינו ,בעתיד.53 . "אף אחד לא מוכן לפתור את הבעיה הזו , אבל , מעוניין להרוויח את הלחם שלהם " , היאתגובתו של הגאון הגדול והישן כאן. סטטיסטיקאיוכלכלנים לשים את העובדות והנתוניםומנתחים אותו כפי שהם בתשלום. דיקטטוריםושליטים ' רק רוצים לתת להםאת הדרך קדימה. עניים נשארים לאלוהים .... אף אחד לא ' יהיה ליישם פתרונות אמיתיים הניתנים על ידי מומחי מציאות "בשל האינטרס שלהם ... שאלוהים יברך את האדמה הזאת.54 . אני הגעתי למסקנה שבשל שחיתות , הסביבה תקבל פגומה, אז המוח של בני אדם להיפגע , עכשיו אחד לא סומך כי כמה אנשים טובים באמת יש בעולם הזה , לאט, .... אם שחיתות הוא לא הפסיק אז החברה אנושית תיעלםמכדור הארץ. הסיבה לכך, זה בגלל השחיתות רקהכימיקלים נזרקיםבנהרות ובים , מסתכלים Yamuna בדלהי ,והים סמוך מומבאי .... וכך אדמה / אדמה תהיה מזוהמת, אוויר יהיה מזוהם, שמיים יהיו מים מזוהמים יהיה מזוהם ולבסוף המוח שלנו יהיה מזוהם ואנחנו לתפוס להתקיים .... מה הוא גברתי דעתך ?55 . מדועההחלטות הקלאסיות כמו איחוד של הודו, פקיסטן , בנגלדש באופן דומה , איחוד של הצפון ודרום קוריאה כמו החלטות מעוכבותשיכולה לפתור את הבעיות פנטסטיות של העולם ? למה מלחמהוהחלוקה של מדינות כמו החלטות תמיד ינצחו, גם , הם בני אדם הולכים להילחם במשך מיליוני שנים ביניהם לבין עצמםבכת / גזע, מדינה , דת כמו בעיות קטנוניות ? למה התקדמות של כל העמיםוכל הארץ נקראת רעיון אוטופי ? למה רק אנחנו מדברים על מה שהופך את המדינה אחת קרוא וכתוב בלבד, ומדוע מדינה שלא לסייע למדינות אחרות כדי לקבל אוריינות 100 % ? וכך , למה לא MDG נלקח ברצינות על ידי כלהמדינות על פני כדור הארץ ?56 . אם פרס נובל לא ניתנולמהטמה גנדי -ji,והחברה חוזרת בתשובה על זה , אז למה לא ניתן לתת אותו לאחר מותו ? אם Bharat Ratna יכול להיות מתוקן למה לא פרס נובל ?57 . למה לא originations UNO להתבצע עצמאי וקבלת החלטות גופים מסתם סוג של ארגונים לא ממשלתיים תלויים כמו גופיםובובה בידיו של כמה מדינות , ובכך , הופך רגולטורלפוליטיקה / התקדמות / החלטות הרווחה של אנשים שהופך את גוף , כדי לשמור את זה כדור ארץ?58 . האם אנחנו הולכים רק כדי לדון ולצחוק על בעיות אלה ולעשות צחוק מאנשים עניים ונזקקים . אין לנו מושג ,סופר עשירבלידה זו עשויה נולד כעני בחייו הבאים .... יכול לקרות , אם הם צוחקים עלולים להיענש על ידי אלוהים / מערכת של היקום ואת החוק הזה של שום דבר לא יכול להיווצר או נהרס מקבל אך המרתי טופס טופס אחד למשנו .....והחוק השלישי של ניוטון ... החלים על חיים על פני כדור הארץ ....וחוק של אנרגיה ...

...... ועוד רבים.שאלות אחרות שאלובפורום הפתוח WB / לדבר / דיוני דיון / אינטרנט פתוחים בעבר דורש קצת מחקר כמו שאיבדתי אותם ..... עם זאת, אני גידלתי / שאלות כגון אלה דרך , עבודות מחקר או נייר / מאמרים יומיים חדשות מאז 1996. עם זאת, לאחר הדוקטורט כשבאתי לדעת על כמה מציאות של חיי , מאז 2004 אני חלק פעיל של בנק עולמי, פורום הכלכלי עולמי .... UNO ... דיונים , על ידי חסדו של אלוהים . אני מודאג מהעולם הזה. שאלוהים יברך את האדמה הזאתוכולם, כל גוףוכל דבר.
ד"ר Ashish Manohar Urkude ,מהודו / כדור הארץ / מערכת שמש / יקום / יקום ....

ashish.urkude@gmail.com

No comments: